![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhZDFq__JotuOv_GvgKFA-W6q-TlSvATDeQIUDa8ZoavFf-2RgZJhxf7M7JKxKRFQ2ToZMMfz1owMLt6xIfpw9DY_Fy5pJawLdOr7S12Q1cl4mrwjkeblLnwO57WkKla3kWcPlKrCHnt8jc/s320/gg.jpg)
Ο Σπύρος Γραμμένος τοποθετείται για #syntagma, @stathisdrogosis, @tsagkarousianos, @LifoMag, @AthensVoice, @athensVoice, @Freedomaki33, @JennyBalatsinou, @pitsirikos, @potmos, Πάνος Μουζουράκης, Παπακαλιάτη και o Φίλιππος Μπουραίμης από Klein Mein! Ομολογώ ότι με συγκίνησε με τα τραγούδια του και τον αγάπησα πέρα απο τις τρίχες του! Πολύ όμορφη εκπομπή Σπύρο Γραμμένο! :)
Αυτά ναι, σωστά τα λέτε. Εγώ λέω τη γνώμη μου, οι άλλοι τσακώνονται μαζί μου.
ΑπάντησηΔιαγραφή